• НОВИНИ

новини

Харківський п'єдестал дзюдоїстів «Ніки»

Борці обласної комплексної ДЮСШ «Ніка» з медалями повернулися з Харкова, де 16-17 листопада проводився всеукраїнський турнір з дзюдо «Золотий кубок мера».

В українців - повний комплект медалей чемпіонату Європи серед молоді до 23 років

По одній медалі різного ґатунку вдалося завоювати українським дзюдоїстам, посівши п'яте місце в загальному заліку на молодіжному чемпіонаті Європи, що завершився у Підгориці.

Абсолютний чемпіонат світу в Марокко. Рінер – десятиразовий

Дворазовий олімпійський чемпіон французів Тедді Рінер вдесяте завоював титул чемпіона світу, блискуче перемігши у фіналі абсолютного чемпіонату світу з дзюдо в Марокко у бельгійського спортсмена Томи Нікіфорова.

Практичний семінар

4 листопада міська федерація дзюдо Кропивницького за ініціативи її голови Артема Ільєнка провела семінар по роботі в партері.

Нагороди зі львівського татамі

У дні шкільних канікул у Львові проходив всеукраїнський турнір із дзюдо Lviv judo open cup 2017, в якому взяли участь у кропивницькі борці - вихованці обласної комплексної ДЮСШ «Ніка».